Władze Hufca

[interactive_banner banner_title=”Hm. Bogdan Formella” banner_desc=”Komendant Hufca
Związku Harcerstwa Polskiego
Rumia” banner_image=”id^1430|url^https://www.zhprumia.org/wp-content/uploads/2016/06/Bogdan-2.jpg|caption^Bogdan Formella|alt^Bogdan Formella|title^Bogdan Formella|description^Bogdan Formella” banner_style=”style11″ banner_title_style=”font-weight:bold;”]
[interactive_banner banner_title=”Phm. Tadeusz Kniaziew” banner_desc=”Zastępca komendanta hufca
ds. organizacyjnych” banner_image=”id^1434|url^https://www.zhprumia.org/wp-content/uploads/2016/06/Tadeusz-2.jpg|caption^Tadeusz Kniaziew|alt^Tadeusz Kniaziew|title^Tadeusz Kniaziew|description^Tadeusz Kniaziew” banner_style=”style11″ banner_title_style=”font-weight:bold;”]
[interactive_banner banner_title=”Phm. Aleksandra Piotrowska” banner_desc=”Skarbnik hufca” banner_image=”id^1440|url^https://www.zhprumia.org/wp-content/uploads/2016/06/Ola-4.jpg|caption^Aleksandra Piotrowska|alt^Aleksandra Piotrowska|title^Aleksandra Piotrowska|description^Aleksandra Piotrowska” banner_style=”style11″ banner_title_style=”font-weight:bold;”]
[interactive_banner banner_title=”Phm. Patrycja Jabłońska” banner_desc=”Członek komendy hufca
ds. współpracy z zagranicą” banner_image=”id^1450|url^https://www.zhprumia.org/wp-content/uploads/2016/06/Patrycja-2.jpg|caption^Patrycja Jabłońska|alt^Patrycja Jabłońska|title^Patrycja Jabłońska|description^Patrycja Jabłońska” banner_style=”style11″ banner_title_style=”font-weight:bold;”]
[interactive_banner banner_title=”Pwd. Alicja Gawinecka” banner_desc=”Członek komendy hufca
ds. kształcenia, programu
i pracy z kadrą” banner_image=”id^1448|url^https://www.zhprumia.org/wp-content/uploads/2016/06/Alicja-1.jpg|caption^Alicja Gawinecka|alt^Alicja Gawinecka|title^Alicja Gawinecka|description^Alicja Gawinecka” banner_style=”style11″ banner_title_style=”font-weight:bold;”]
[interactive_banner banner_title=”Pwd. Adam Perkowski” banner_desc=”Członek komendy hufca
ds. żeglarstwa” banner_image=”id^1446|url^https://www.zhprumia.org/wp-content/uploads/2016/06/Adam-1.jpg|caption^Adam Perkowski|alt^Adam Perkowski|title^Adam Perkowski|description^Adam Perkowski” banner_style=”style11″ banner_title_style=”font-weight:bold;”]

Informacje o Hufcu:

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska
Hufiec Rumia
Miejsce działania: miasta Rumia i Reda

Adres: ul. Włókiennicza 14 a, 84-230 Rumia

Tel.: 58 67107844 lub 502 123 664

E-mail: rumia@zhp.pl

Biuro czynne w pn-pt w godzinach 8.00 – 16.00

W czwartki dyżury członków Komendy Hufca
w godz 16.00 – 19.00 (poza okresem wakacji, ferii i przerw świątecznych)

Komisja Rewizyjna Hufca:

phm Krzysztof Talar – przewodniczący,
e-mail: kryniu1144@wp.pl

hm Zofia Borakowska

hm Grażyna Gąsiorek

phm Andrzej Bolt

 

Komisja Stopni Instruktorskich:

hm Janusz Bisior – przewodniczący tel.: 607 453 174

hm Krzysztof Kohnke

hm Andrzej Grochowski

phm Izabela Walczak

phm Dorota Korczakowska

Jednostki:

1 Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku „Zdobywcy”
– phm Jarosław Marszałł

5 Wielopoziomowa Redzka Drużyna Harcerska SZAROTKA im. Jana Bytnara ps. Rudy
– phm Dorota Korczakowska

6 Rumska Drużyna Wodna im. Lucjana Skierki
– pwd Adam Perkowski

7 Drużyna Harcerska Zielonych Beretów WATRA
– H.O.  Agnieszka Borys

11 Harcerska Drużyna Czerwonych Beretów
im. I Samodzielnej Brygady Spadochronowej
– hm. Bogdan Formella

13 Harcerska Drużyna Zielonych Beretów im. Cichociemnych
– pwd Natalia Kalinowska

17 Rumska Drużyna Harcerska im. Krystyny Krahelskiej
– hm. Zofia Borakowska

20 Redzka Drużyna Starszoharcerska Czarnych Beretów
– pwd Dawid Zdrojewski

21 Harcerska Drużyna Czerwonych Beretów im. Cichociemnych
– pwd Antoni Kreft

22 Gromada Zuchowa „Dzielni Odkrywcy”
– pwd Dagmara Dzięcielska

25 Starszoharcerska Drużyna Czerwonych Beretów „Kniejołazy”
– pwd Tomasz Karczewski

28 Gromada Zuchowa „Stumilowy Las”
– pwd Konrad Piotrowski

33 Rumska Drużyna Harcerska
– pwd Kinga Brulinska

Harcerski Szczep Leśnego Wampum
– hm Mariusz Piotrowski

Krąg Instruktorski Czerwonych Beretów im. mjr. Kazimierza Śliwy
– przewodniczący kręgu phm Leszek Iwiński

Próbna Drużyna Harcerska
– drużynowy pwd Filip Bardo

20 Gromada Zuchowa w Redzie
– drużynowa pwd Karolina Zdrojewska

Próbna Drużyna Harcerska w Rumi
– drużynowa sam. Patrycja Parulska

Próbna Drużyna Harcerska w Redzie przy SP nr 6
– drużynowy h.o. Krystian Dzięcielski