Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie

Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie

Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie

W ubiegły piątek 12 maja w Zespole Szkół Nr 2 w Redzie odbył się Przegląd Teatrzyków Zuchowych. Organizatorem był Harcerski Szczep leśnego Wampum Reda oraz komendant Przeglądu dh pwd. Konrad Piotrowski.

28 Gromada Zuchowa „Stumilowy Las” przygotowała przedstawienie o Ekoskrzatach, a 20 Gromada Zuchowa o Czerwonym Kapturku. Jury w składzie: dh pwd Maja Formella, dh phm. Alicja Gawinecka i dh phm. Patrycja Jabłońska miało ciężki orzech do zgryzienia. W końcu przyznano dwie pierwsze nagrody, a zuchy otrzymały dyplomy, plakietki oraz nagrody rzeczowe. W przerwie zuchy wraz z całą publicznością pląsały i tańczyły, rodzice dopingowali, a zgromadzeni goście wraz z p. Krzysztofem Krzemińskim – Burmistrzem Redy, oklaskiwali młodych wykonawców.

Dla wykonawców i gości przygotowano słodki poczęstunek, oprawę muzyczna i nagłośnienie zapewnił p. Andrzej Dąbrowski, a dekoracje przygotowali podczas zbiórek harcerze i wędrownicy ze Szczepu Leśne Wampum Reda.

pwd. Konrad Piotrowski
foto Aleksandra Piotrowska